Spotkanie ,,Niepodległa Polska w Europie Ojczyzn” z gościem specjalnym Posłem Kacprem Płażyńskim

Spotkanie ,,Niepodległa Polska w Europie Ojczyzn” z gościem specjalnym Posłem Kacprem Płażyńskim

2 grudnia 2023 roku odbyło się spotkanie z cyklu ,,Niepodległa Polska w Europie Ojczyzn”, które zostało zorganizowane przez eurodeputowaną Annę Zalewską, a specjalnym gościem wydarzenia był poseł Kacper Płażyński.

Politycy dyskutowali o przyszłości Polski w Unii Europejskiej. Mieszkańcy Wrocławia, którzy licznie przybyli na spotkanie, mogli dowiedzieć się więcej o negatywnych skutkach zmian unijnych traktatów.

Albo chcemy żyć w Polsce, gdzie wybrani przez Polaków politycy decydują o przyszłości naszego kraju, albo chcemy żyć w Polsce, która będzie suwerennym państwem tylko z nazwy, a decyzje najważniejsze będą podejmowane zupełnie gdzie indziej – tłumaczył poseł Kacper Płażyński.

Unia nie potrzeba zmian, tylko przestrzegania traktatów
– podsumowała eurodeputowana Anna Zalewska.

Dla gości została przygotowana specjalna niespodzianka – odbyło się losowanie, w którym Pani Marta zdobyła bilet do Brukseli! Dzięki tej nagrodzie będzie mogła zobaczyć Parlament Europejski oraz zwiedzić stolicę Belgii.

Losowania biletów do Brukseli odbędą się także na następnych spotkaniach z cyklu ,,Niepodległa Polska w Europie Ojczyzn” na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie. Zachęcamy do śledzenia naszej aktywności oraz zapraszamy na kolejne wydarzenia!